Da Vincis Demons 2. sezon 7. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @DeadForLife;

  şu el rahim bence fatih bildiğimiz üzere fatih ve kanuni haritalara meraklıydılar bu tarz uğraşları da olmasıda gayet normal bu tarz gizli örgütler kurduğunu düşünüyorum ayrıca Türk olarak oynayan oyuncular çok kötü malesef keşke daha kaliteli olsaydı

 2. @musaatalay;

  mk Leo yu yine oyuna getirdiler, yine kullanıldı bu adam yaaa !!! Hep duygularından kaynaklanıyor, azıcık da gaddar olabilse, yanii insanları okumayı öğrenebilse !!!aslında sadece kadınları okuyabilse yetecek, ne geldiyse başına, hep kadınlardan geldi !!!

 3. @armayuv;

  arkadaş bu bizlerdeki kendini evrenin merkeziymiş gibi hissetme hiç düzelmeyecek mi aq ya. sanki biz yapıyoruz da diziyi, yok türkçeye biraz daha dikkat edilebilirdi, yok sultan beyazıt yerine bir tane arap malafatı koymuşlar, yok bizi bu bölümde barbar göstermişler, yok türkün göz makyajını fazla abartmışlar. begenmiyorsan izleme git çekirdeğini çitle, kiralık aşkını izle aq.

  lan olum adamlar başrol da vinciyi ve bütün italyanları ingilizlerden seçmişler daha bir kelime italyanca geçmemiş dizide, sen diyorsunki dizideki türkleri türklerden seçmemişler, yok beyazıtın türkçesinden 2 puanımı kırdım adamın ingilizcesi türkçesinden daha iyi, yok beyazıt araptı bu ne rezillik biraz özenin yavsaklar türkler de izliyor diziyi, yok ebesinin amı aq. başka işleri mi yok adamların aq gelip türkiyeden oyuncu seçip hürrem türkçesi konuşturacaklar. adamlar din adamlarını domuzla yiyistiriyorlar sen bizi hala bizi barbar gostermisler diyorsun aq.

  biraz sakin olalım arkadaşlar bütün evren sadece bize odaklanıp bizi izlemiyor arada kusurlarımız olsun bizden başka kimse farketmiyor merak etmeyin.

 4. @Flagelo23;

  ne Al-Rahim ne de Beyazid Türk ikisi de bana Arap veya Farsmış gibi geliyo

 5. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @bnbetul;

  bi Türk bulup oynatmak çok mu zordu anlamadım yani
  Türkçe konuşmalarda bile altyazı okudum resmen ama bölüm baya iyiydi

 6. @PhxCcT;

  İyiydi gene, tabi bizmkileri oynayan tipler biraz daha uğraşabilirlerdi türkçeleri üzerine. Tabi Osmanlı diyince akıllarına iranlı tipler gelmesi de üzücü. Ama en azından su salak vampir filmindeki gibi olmadı.

 7. @SlymnAtc;

  Helal Olsun Sultanıma Tınlamadı Hatunu

 8. @deniz27;

  Osmanlılar Sahnesi dışında bölüm harikaysı osmanlıları türklerden başkasına oynatmaları hata ! bozuk turkce ve belli oyuncularda araptı!

 9. @JKim;

  Beyefendi,Osmanin kılici babalariniz saray korunur ,nasıl bir türkçe la bu

 10. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @WeAreTrueAlpha;

  Dizidekiler TÜRK'e benzeseydi iyiydi. Bi de o yerli kız mal mıdır nedir,leocuğumu aldı götürdü.Sanki onsuz bi şey yapabilcek.

 11. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @saskinkoala;

  Türklerin olduğu sahnedeki dekorlar pek de Türklere uygun değildi. Mekan ve dışarıdaki ortam Hint kültürüne daha yakındı sanki ve insanlar İranlı gibiydi. Ve yanlış bilmiyorsam 2. Bayezid bu kadar esmer değil.

 12. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.

  Allahın arabını almışlar birkaç cümle söyletmişler Türk diye yutturuyorlar

 13. @biyokimyager;

  KEŞKE Bİ TÜRK KULLANSAYDINIZ. KONUŞMASI ÇOK KÖTÜ. TÜRKLERİNDE İZLEDİĞİNİ DÜŞÜNÜN YAHU.

 14. @hanererhan;

  Şu Türkleri bi gerçekçi yapın be kardeşim,eyvallah kostüm kıyafet,mekan uygunda,ne konuşmalarında ne tiplerinde hayır var

 15. @aysegull;

  türkçe konuşurlarken niye altyazıları okuduysam artık :D

 16. @DarkAidoneus;

  merak ettiğim tek şey ezio dizide ufaktan kendini göstercekmi

 17. @the josebh;

  yeni bölüm ne zaman

×