Doctor Who 11. sezon 1. bölüm izle

Vegabet
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @Mrs.Who (Misafir)

  Kadın doktor görücem diye heyecanlanıyordum. Sonunda izleyebildim. Yeni doktor diye alışamadım sandım diğer doktorların hatrına izlemeye çalıştım. Keşke izlemeseydim, vakit kaybıydı. Berbat!

 2. @dockdock (Misafir)

  bölümün iyi olmadığında ama doktorun potansiyeli olduğu yorumuna katılıyorum. Peter cabalti yi hiç sevmemiştim. Bence bölümler de düzelecek çünkü kötü sezon kapasitelerini doldurdular bu sezon da kötü olursa kırk yıllık dizi bu sezon bitebilir.

 3. @bardock (Misafir)

  Karakter olarak doktorun potansiyeli var ama bölüm hiç iyi değildi. Diğer doktorların ilk bölümlerine kıyasla çok düşük kaliteli bir bölümdü.

 4. @ynsksts (Misafir)

  her doktor değiştiğinde yenisi eleştirildi,bence guzel bir doktor olmuş Jo kendisi eski 2 doktorla bir film ve dizide de rol almış broadchurch izlemiştim david tennantla birlikteydiler başlangıç iyiydi devamıda böyle olur umarım

 5. @hasan (Misafir)

  Doktoru fragmanlardan sevmeyeceğimi sanmıştım ama gayet oturmuş bence lakin yeni yan karakterler vasatın altında

 6. @AEA (Misafir)

  çöp bölüm.Bu karıyı da hiç sevmedim bu ne aq

 7. @raksıtar;

  Mükemmeldi be! Jodie umut verdi:) bakalım.

 8. @ismailikien (Misafir)

  Berbat kadından doctor olmaz zaten doctor who yada benzemiyor başka birşey bu lutfen değiştirin hatta uğraşmayın peter çapaldi tada david tennant geri dönsün

 9. @sonundaaa (Misafir)

  GELDİ SONUNDA GÖNLÜMÜN EFENDİSİ

 10. @pussydestroyer_42 (Misafir)

  intro niye yok lan! Ayrıca doctor who' yu netflix özentisi bir diziye dönüşmüş olarak görmek beni üzüyor.

 11. @Meori (Misafir)

  Teşekkürler

Doctor Who 11. sezon 1. bölüm izle,Doctor Who 11. sezon 1. Yeni Bölümünü Dizist Farkıyla 720p Full HD kalitede, Türkçe Altyazılı dil seçenekleriyle, Donmadan tek parça izleyebilirsiniz, Son bölümü izlemek için doğru yerdesiniz.
×