Grimm 4. sezon 16. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @Özkan K.;

  Şu dizide beğendiğim tek oyuncu Sean Renard gerisi fasa fiso. Çoğu dizide olduğu gibi gene mantığa aykırı senaryolar devreye girdi. Seyircilerin bir diziyi bırakmalarının 2. sebebidir bu. 17. bölümde de denk gelirsem bu tür sahnelere, bırakacağım bu dandik diziyi. Diziyi uzatmak için çöp sahneler dolduruyorlar aralara. Amaçları dizi 7. sezona uzasın. Yapmaları gereken 3-4 grimm yan yana gelip kraliyete karşı gelmekti. Nick, annesi, Josh, diğer grimm kız , monroe ve karısı, Sean Renard ve direniş ekibi olarak kraliyetle savaşmaları gerekiyor. Bunu da 6. veya 7. sezonda yapacaklar. Dizi böyle bitecek. 4 sezon yap adam gibi yap dizi tutulsun abi. Ne diye 7 sezona uzatıp seyircileri sıkıyorsun. Hatta bırakıyorum diziyi hadi eyvallah. Tribim kimeyse..

 2. @witchyy;

  Kraliyet ailesinin her ferdi yakışıklı yahu :)

 3. @burcummm;

  sean a birsey olmaz inş :(

 4. @DeanDeanDean;

  bu ne ya .şu juliette gebersin zahmet olmazsa..illa bu ikisini şeyettirecekler yani.nickin grimmliğinde de ilerleme yok zaten.güzelim konuyu piç ettiler.

 5. @olcay28;

  Olay cok bos hal aldi Juliette tekrar Sean i opuyor diger bolumde dusundugum yasanirsa birakicam diziyi konuyu fazlasiyla saptirdilar.

 6. @bohem59;

  julietten olayı sacmalık oldu reytingler düştü zaten hani grimm kanı her canavarı canavarlığını yok edebiliyordu adalindin gücünü aldı juliettenin mi alamıcak sacmalık burda baslıyor 2. si juliettenin dönüp dolaşıp gene aynı dümene yol alması fanlar tarafından büyük kaos oluşturmuş reytingler fazla şekilde düşmüşler resmi sayfasında var zaten

 7. @TheGoodLife;

  Ya yeter bu kadının içinede adiland kaçtı yaw

 8. @Darkside;

  Bence Juilette'in olayı güzel oldu. Tabi ki bir tık bile ilerlemeden, işi uzatıp böyle ortalıkta boş boş gezmezse.. Bu dizi ile ilgili en büyük sorun Grimm'in yani Nick'in Wesen'ları görmekten başka bir numarasının olmaması.. Şu zehirlenme olayından sonra duyuları ve kalp ritmindeki değişiklikle beraber birşeyler oluyor herhalde diye heyecanlanmıştık ama olmadı. Kötü olanları bile öldürmeyince, hiç bir özelliği-gücü olmayınca sıkıcı-boş bir karakter olmaktan ileri gidemiyor. Hatta Nick'e kötü oyunculukta eklenince reyting azalması kaçınılmaz oluyor. Nick "Aha bu wesen" diye gösterip Hank ile Wu gidip kapışsa daha heyecanlı olur o derece..

 9. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @gulshy;

  Yüzündeki diğerinden pek de farklı olmamış hani .
  Julliette deli gibi davranıyor sonraki bölümde de bunu yapacaksa yuh artık !! Nick de akşam eve gelmese görmeyecek kadını. Peşinden koş biraz konuş, iş peşinde hep

 10. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @ozlem74;


  Kenneth...adamın dibisin yalnız hangi tür wesen çok meraktayım......ayrıca yeni bölüm çok fena direk ohaa dedim juliette bizim sarışını tekrar hırpalayacak ve dedektifle işi pişirecek gözüküyor :) dört gözle bekliyorum :)

 11. @Lip Gallagher;

  Teşekkürler Dizist

 12. @bohem59;

  vampir dizisine döndürdüler olayı gene juliette diğer bölümde patronuyla öpüşüyo grimmin saçmalık bırakıcam böyle olursa

 13. @merlinxx;

  5.Sezon onay da almış.gecen hafta en düşük Reytingini aldı...

Grimm 4. sezon 16. bölüm izle,Grimm 4. sezon 16. Yeni Bölümünü Dizist Farkıyla 720p Full HD kalitede, Türkçe Altyazılı dil seçenekleriyle, Donmadan tek parça izleyebilirsiniz, Son bölümü izlemek için doğru yerdesiniz.
×