Grimm 5. sezon 2. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
Grimm 5. sezon 2. bölüm Clear and Wesen Danger
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @ugur125;

  Başka bir siteden de yorumları okuyorum bölüm bittikten sonra, burda pek yorum yok diye.Bu insanlarda ki kötü karakter sevgisi ne ya herkes Adalind ile Nick beraber olsun falan filan diyo.Herkes Juliette^e yardırıyo anasını satıyım bu akılsız insanlar neresi ile izliyoru bu diziyi anlamıyorum ki.Sonuçta her bok Adalind^in başının altından çıktı.O yokken Nick ve Juliette^in çok güzel bir ilişkisi vardı ve bu arada Juliette diğer herkese yardım etmek için bu hale geldi bi suçu yok kadının..Nick tekrar girmm olsun diye ve wesenangel miydi neydi onlara karşı Monroe ve Rosalee^yi koruyabilsin diye yaptı Juliette bu kadar fedakarlığı.Adalind^in o kadar kötülüğüne rağmen Kelly bunların evine getirdiğinde onu yinede kabul etti Juliette, hatta orospu gibi Nick ile yatınca Adalind, Juliette yine affetti..Kadın daha ne kadar müsamaha göstericek yani??Ki bu kadar kötülüğü yaparken tamamen kendinde değildi, artık büyünün etkisi midir yoksa hexenbiest^lerin doğası gereğimi böyleydi bilemiyorum ama.

 2. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @witchyy;

  harika bir bölümdü!


  Direnişin kapılı kapılar ardında tuttukları kim en çok onu merak ediyorum. Trubel mi? Diana mı? Yoksa Juliette mi? çık çıkabilirsen işin içinden :)

  Nick ve Adalind çok tatlı. Aralarında bir şeyler olabileceğini seziyorum ama ne yazık ki Juliettein ölmediğini düşünüyorum. Geri gelirse Nick biraz uzaklaşır Adalindten. Kelley de harika bir bebek. Çok sevimli :)

 3. @ozlem74;

  trubel nerdesiiiiiin !:)

Grimm 5. sezon 2. bölüm izle,Grimm 5. sezon 2. Yeni Bölümünü Dizist Farkıyla 720p Full HD kalitede, Türkçe Altyazılı dil seçenekleriyle, Donmadan tek parça izleyebilirsiniz, Son bölümü izlemek için doğru yerdesiniz.
×