The Last Man on Earth 1. sezon 11. bölüm izle

Vegabet
Vegabet
Sinema Modu
Daha sonra izle
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @mutluhan32;

  Bu ne lan adam 3 gün uğraşssın bir şey yapamasın, birisi gelsin 5 dakika sonra hazır, saçmaladılar iyice, yeni gelenden de yakışıklı öncekinden zaten yakışıklı

 2. @entrophy;

  şimdi bu adam sürekli bahtsız. carol vermek için evlenme şartı koşmuştu. bakalım bu adama da aynı davranacak mı. üzüm kekinden bile yapmamış. bir gün bile o elbisesini görmedik bizim eleman için. senaristler çok kasıyorlar. ben olsam dünya benim istediğim yere giderim. küçücük alanda 6 kişi çıktıysa başka yerlerde kim bilsin neler çıkar karşısına. sıfırdan başlarım.

 3. @lucky_86;

  Yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer................... bu ne be bu kadar şanssızlık olur mu bu adam çöle düşse kesin karşısına kutup ayısı çıkar.
  İçimden "'Phille de birgün kader güler güler inşallah" demek geldi b ian

 4. @eyehill35;

  çölde kutup ayısına denk gelen bahtsız bedevi gibisin Phill

 5. @velox;

  bu adamın sürekli kaybetmesini komik bulan var mı? iyice kabak tadı vermeye başladı, ne olacağı 10dk önceden belli dizide. çok güzel fikir ama senaristler fiyasko yazık oldu güzelim diziye.

 6. @brkrkk;

  allahım yeter şu adam bi günyüzü görsün artık ağlıcam

The Last Man on Earth 1. sezon 11. bölüm izle,The Last Man on Earth 1. sezon 11. Yeni Bölümünü Dizist Farkıyla 720p Full HD kalitede, Türkçe Altyazılı dil seçenekleriyle, Donmadan tek parça izleyebilirsiniz, Son bölümü izlemek için doğru yerdesiniz.
×