The Whispers 1. sezon 12. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
The Whispers 1. sezon 12. bölüm Traveller in the Dark
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Kubra_Stnbs;


  çok belliydi minx olmadığı

 2. @CatMan :);

  vıcıdım attı.

 3. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @annabel_lee;

  Heyecanlı bölümdü.
  Minx in Drill olduğuna baştan beri inanmadım, yanıltmaca olduğu belliydi. Sevmiyorum ama yine de bu bölüm üzüldüm onun için. Cassandra olacağı belliydi çünkü başkanın kızı çıkması daha muhtemeldi.

 4. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @witchyy;

  önümüzdeki bölüm final olacak muhtemelen. reytinglerden dolayı hala 2. sezon onayı gelmedi ve gelmeyeceğine eminim ne yazık ki. zaten yapımcı da 13. bölümün izleyiciyi zaten tatmin edeceğini söyledi.


  Minx için ciddi manada üzüldüm her ne kadar über gıcık bir kız olsa da yaşadıklar zordu bayağı. En baştan Cassandra kendi kolunu yaktı diyordum ve haklı çıktım. Sinyali göndermeyi başardı bakalım bir sonraki bölüm neler olacak.

 5. @MrSehiroglu;

  Manyaktı lan

 6. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @diziman06;


  drill amerikalılardan zeki çıktı :D yalnız bana göre kurgu bu bölümde çok zayıf kalmış;drill sanılan minx'in elini ajan kadına dokunması gerçeği ortaya çıkaracaktı zaten anlamsız şekilde son anda olmadı, gereksiz yanıltma yapıldı...yinede bölüm süperdi ama heyecan vardı

 7. @Mattiz;

  Final gibi bir bölümdü. Dizideki gizem çok iyi kurgulanmış ne kadar çok ilgi çekici gözükmese de hikayeyi merak ediyor insan bu final değilse final nasıl olacak kim bilir.

×