Vikings 5. sezon 1. bölüm izle

Vegabet
Vegabet
Sinema Modu
Daha sonra izle
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @cabbarbas (Misafir)

  adam gibi çevirmenlik yapmicaksan neden çevirmen olursun ki bir sürü yazım hatası vardı ve bazı yerler hiç çevirilmemişti bile rezalet

 2. @@Hatasızcool (Misafir)

  Dizi ragnar'dan sonra çoluk çocuğa kaldı ve gram sarmıyor artık

 3. @vb (Misafir)

  cbv

 4. @Söylmzz (Misafir)

  Helal

 5. @cetuer;

  @sametm Corn'u sadece mısır diye düşünmek yanlış olur yalnız, orada text'te corn'u görüp mısır diye çevirmek de yanlış olabileceği gibi... "Mısır" yerine "ekin" çevirisi daha başarılı ve isabetli olurdu.

 6. @Soner (Misafir)

  Bence parlicak olan Bjorn degil Ivar ve bu zamana kadar viking deki en sadist kisi olacak heralde dierleri sadece öldürüyor ama Ivar bildigin zevk aliyor ve iskence yapiyor

 7. @mehmetx (Misafir)

  Çok sevdiğim bir dizi aynı game of thrones gibi hangi karakter olursa olsun bir anda ölebiliyor geçen sezon ragnarda olduğu gibi bu inanılmaz birşey fakat ne olursa olsun salak salak bölüm yayınlıyorlar geçen sene olduğu gibi bu senede bölümlerin arasına uzun bir süre koymuşlar yani biz 5-6. bölüme kadar izleyeceğiz sonra 7. bölüm için haziranı bekleyeceğiz yani 6 ay gibi bir süre o yuzden şimdi çıktı diye hemen 1. bölümden başlamak biraz problem olur.

 8. @syntagma;

  @sametm Daha bölümü izlemedim ama Vikingler tahminlere göre Batı Avrupalılardan yaklaşık 500 yıl önce (950-1000 yılı civarı) Kanada'yı keşfediyor. Bu da Ragnar yaşadıktan yaklaşık 150-200 yıl sonrasına denk geliyor. Vikinglerin keşfettiği Newfoundland (Viking dilinde Vinland)'e özgü mısır türleri var. Yani diğer Avrupalılardan 500 yıl önce Vikingler mısırla karşılaşmış olabilir. Ama dizi şu an yaklaşık 800-850'li yılları anlattığı için eğer bölümde mısır görünüyorsa saçma olmuş.

 9. @sametm (Misafir)

  böyle bir dizinin böyle bir hata yapması ilginç. Mısır bitkisi amerika dan avrupaya gelen bir bitki. Dizinin geçtiği tarihlerde amerika daha keşfedilmemişti yani avrupada mısır da patates de yoktu.

 10. @KingIvar (Misafir)

  Altyazıyı nerden indirebilirim

 11. @Lagertha (Misafir)

  Lagertha ya bişey olmasın güzel bir sezon geçirsin artık. 1 sezon da gün yuzu gorsun şu kadın.

 12. @Spooky (Misafir)

  Hala çıkmadı mı la

 13. @Entragon;

  bitsin bu vuslat yeter artık

 14. @Zeus4u (Misafir)

  Kahinin dediği oğlu kemiksiz Ivar

 15. @@reddote (Misafir)

  Lucifel dizi 6.sezon onayını aldı ne finali bu dizi final olurmu ayrıca ragnara bu kahin bozuntusu senin oğlunun ünü seni bile geçecek amk noobu demişti hatırlarsan daha bjronu görecezzz :D

 16. @capsi;

  sonunda başlıyor. vaziyet alın buralar karışıcak heheh

 17. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Lucifel;

  Final sezonu olacak. Umarım hak ettiği finali yaparlar çünkü çoğumuzun gözünde Ragnar'ın ölümü dizinin finaliydi.

 18. @Babilik8;

  İç savaş çıkıyorsa taşkalayı seyret şimdi :)

Vikings 5. sezon 1. bölüm izle,Vikings 5. sezon 1. Yeni Bölümünü Dizist Farkıyla 720p Full HD kalitede, Türkçe Altyazılı dil seçenekleriyle, Donmadan tek parça izleyebilirsiniz, Son bölümü izlemek için doğru yerdesiniz.
×